Obchodní poradenství

Správným rozhodnutím s námi lépe zvládnete složité ekonomické období.


S citem pro obchod

Jmenuji se Ladislav Kománek a zákazníky získávám v různých oborech už přes 20 let. 

V současné době učím klienty, jakým způsobem si spořit nebo ukládat volné prostředky do fyzických cihliček zlata a stříbra. 

Proč jsem se rozhodl pracovat pro Golden Gate?

Lídr prodeje drahých kovů v České republice a největší obchodník se stříbrem v Evropě, 11 let na trhu, více než 50 000 klientů a přes 20 výdejních míst v České republice svědčí o tom, že vize této firmy jde správným směrem.

Co je pro klienty a pro mě důležité?
Silná a stabilní společnost, pravidelné vzdělávání, přímý kontakt se slévárnami, transparentní investice, garantovaný výkup, jasná vize a dlouhodobá strategie firmy.

Pokud hledáte jednu z nejbezpečnějších investic v dnešní době a rádi byste se dozvěděli víc informací, jsem vám k dispozici na tel. čísle +420 737 188 727.


Ochrana úspor

Přestože rostoucí inflace znehodnocuje peníze, tak ekonomická krize nabízí i příležitost, jak si chránit svůj majetek a být připraven na nejistou dobu.

Vytvoření rezervy

Dlouhodobým ukládáním volných prostředků do fyzických cihliček si postupně vybudujte rezervu pro děti, na důchod nebo třeba pro rychlejší splacení hypotéky.

Peníze budoucnosti

Kryptoměny mají poměrně krátkou historii a před sebou budoucnost, kterou ukáže až čas. Pravidelné malé částky, které životně neohrozí mohou později generovat velké celky.

Zajímavá práce

Příležitost pro samostatné obchodníky, kteří si chtějí rozšířit portfolio produktů a služeb, mají vůli se vzdělávat a nebojí se změn.


Chcete investovat do fyzických cihliček zlata a stříbra a nevíte jak?
Zavolejte nám nebo pošlete na sebe kontakt a my se vám brzy ozveme:

+420 737 188 727, komanek@citproobchod.cz