Obchodní poradenství

Správným rozhodnutím s námi lépe zvládnete složité ekonomické období.


O nás

Našim cílem je šířit povědomí o dostupnosti drahých kovů pro každého.

Nabízíme Vám důležité a zásadní informace, které změní úhel Vašeho pohledu na investování do zlata a stříbra. Jen malé procento lidí ví, jak celý proces funguje a proč je důležité mít ve svém majetku fyzické slitky zlata a stříbra.

Profesionální přístup, příjemné jednání a komplexní poradenství včetně upozornění na mimořádné momenty jsou pro nás samozřejmostí.

Důležitý je pro nás informovaný zákazník.Fyzické zlato a stříbro

V dnešní době strategická investice. Ukážeme Vám, proč je důležité mít drahé kovy v portfoliu, a jak jednoduché může být jejich pořízení.

Jednorázový nákup

Klientům, kteří si chtějí ochránit své dlouhodobé úspory nabízíme variantu jednorázového nákupu, kdy zlaté a stříbrné cihličky můžete mít během několika dnů.

Komoditní účet

Forma spoření do fyzických slitků dostupná pro každého. Navíc můžete investovat do větších slitků, kde je výhodnější cena za gram.

Bitcoin

Digitální měna s krátkou historií a velkou kolísavostí v cenách, ale zajímavou příležitostí pro ty, kteří jsou obrnění trpělivostí :-)

Hledáme spolupracovníky

Všem, kteří si chtějí přivydělat nebo se postavit na vlastní nohy nabízíme možnost seberealizace. Stačí první krok, další už bude na nás.


Kontaktujte nás a získejte více informací.
+420 737 188 727, info@citproobchod.cz